Vezměte celou rodinu a pojďte si užít víkend plný zdraví na Festival Evolution

O víkendu 22. – 24. března se na Výstavišti v Praze Holešovicích bude konat Festival Evolution.

Nejširší nabídku potravin v bio kvalitě, produkty rodinných firem a farem, bohatý výběr přírodní kosmetiky a celou řadu ekologických vychytávek do domácnosti najdete o víkendu 22. – 24. března na Výstavišti v Praze Holešovicích, kde se bude konat Festival Evolution.

Během tří dnů můžete navštívit expozice téměř 450 českých i zahraničních vystavovatelů v pěti tradičních okruzích Bio Styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. Těšit se ale můžete i na programovou část s účastí 200 přednášejících.

 

Od jídla k ekologii, osobnímu rozvoji a alternativě

 

Ať už vyrazíte na festival za nákupy nebo jen pro inspiraci, neuděláte chybu. Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky a praktické ekologické vychytávky do domácnosti.

Dozvíte se, proč se vyplatí investovat do přírodní kosmetiky, která na rozdíl od většiny běžně dostupných kosmetických produktů neobsahuje syntetické chemické látky, umělá barviva, parfemaci či látky ropného původu. Blogerka Hana Moneam vám objasní, jak funguje metoda No Poo, která spočívá v péči o vlasy bez použití šampónu.

 

Odborníci na výživu a lékaři poradí, jak můžete využít poznatky z přírody i z kvatové fyziky ve prospěch svého zdraví. Dozvíte se, jak to je s veganstvím a jestli je opravdu vhodné pro všechny. Pohybem do vlastního těla, to je název přenášky Kateřiny Machačové, ve které se zaměří na cvičení inspirované principy vývojové kineziologie. „Dozvíte se, proč funguje a jak jednotlivé cviky ovlivňují tělo, mozek i duši. Některé si společně vyzkoušíme a domů si odnesete návod, jak je zařadit do každodenního života. Ukážu vám, že se vyplatí věnovat pozornost vlastnímu tělu. V dnešní době je třeba o něj pečovat a nemusí to být vůbec nic složitého. Jen několik minut pohybu denně totiž může změnit váš život,“ říká k přednášce lektorka.

 

 

K jaru patří bylinky, proto nemůže ani toto téma na festivalu chybět. Zkušené „bylinkářky“ vám poradí, jak bylinky využít ve svůj prospěch, pokud chcete zhubnout nebo je použít v rámci jarní očistné kúry.

Inspiraci přinesou také vystavovatelé v sekci Eco World, kteří vám dají tipy, jak proměnit svou domácnost tak, aby byla ekologická a produkovala co nejméně odpadu. Zjistíte, jak vypadá nakupování v bezobalových obchodech, nebo jak se liší konvenční potraviny od těch s označením bio a jaký je jejich vliv na udržitelnost.

 

 

Na festivalu ovšem nebudou chybět ani témata z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo ta, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu. Dozvíte se, jak pocítit zlepšení zdraví i vztahů, oživit a upevnit svůj partnerský vztah, nalézt uspokojení v kariéře a dosáhnout finanční stability.

 

 

Dvojice Adhiraj Plevris a Pushan Govind vás seznámí s tzv. Diamantovým dechem a Lukáš Zdrha přidá pár rad, jak více projevit svůj potenciál ve sportu.

To je ovšem jen malý výčet všeho, co Festival Evolution nabídne. Kompletní program a více informací proto hledejte na www.festivalevolution.cz .

 

„Nastartujte se na zdravý životní styl!“

Specializované výživové poradenství