Wellnessia

Výživa a poradenství
Údolní 212/1, 147 00 Praha 4-Braník, Czechia

Wellnessia je „rodina“ nadšenců do wellbeing: lektorů, terapeutů a koučů. A zároveň i rodičů, sportovců, cestovatelů, podnikatelů a manažerů.

V životech jednotlivců, v rodinách i ve firmách pomáháme vytvářet inspirativní prostředí. Na začátku naší práce je v centru pozornosti přirozeně strava, její kvalita i zdroje. Další klíčovou oblastí je psychika – spokojenost, stres i odolnost. Mají k sobě s jídlem až nečekaně blízko.

Program Wake Up pro firmy:

Wellnessia WAKE UP je ucelený program určený pro společnosti, které v rámci své firemní kultury chtějí systematicky pečovat o zdraví svých zaměstnanců a díky tomu zvyšovat ekonomické výsledky i budovat dobré jméno firmy na pracovním trhu. naše programy posilují vědomý přístup zaměstnanců ke zdraví. Lidé a jednoduše chodí do práce s radostí a plni energiefirma zvyšuje svůj zisk, inovativnost a atraktivitu na pracovním trhu. Zároveň se sníží nemocnost a úrazovost.

Program kouč pro jednotlivce:

Cesta k pevnému zdraví, optimální váze i dostatku energie vede přes rovnováhu v tom, jak se stravujeme, jestli máme pohyb i jak se cítíme.

Tuhle rovnováhu proto ctíme v naší práci, při níž vycházíme z metodik Body-Mind-Nutrition a Somatic Experiencing.

 

Služby a poradenství

  • Výživové poradenství
  • Osobní rozvoj
  • Kurzy a studium

Ohodnoťte a napište recenzi

Údolní 1
147 00 Hlavní město Praha CZ
Trasa

Spravujte svůj profil a udržujte aktuální informace o svém podniku!

Nechte si zasílat novinky přímo do své emailové schránky.

Objevte další podniky