Satsang

Restaurace a kavárny
Krymská 24, Prague 10-Vršovice, Czech Republic

Satsang je bistro zaměřené na vegetariánské a veganské pokrmy formou každodenních večeří, víkendového brunche (sobota a nedělě), dobrého vína a skvělého piva. Specializujeme se na vegetariánské jídlo z celého světa, které nám osobně nejvíc chutná. Vše připravujeme před hosty v naší otevřené kuchyni. Vaříme jen z čerstvých surovin bez chemie a glutamátů.

Každé jídlo je připravené na objednávku, nic u nás neleží. Jsme malá restaurace a proto si můžeme opravdu dovolit skutečnou domácí kuchyni. Na večeře máme otevřeno každý den od 17-22:30 a brunch máme přes víkend od soboty do neděle od 10-16:00.

Na snídaně je podáváná autentická americká snídaně/brunch (lívance, vejce Benedikt, míchačky z farmářských vajec, burgery, francouzký toast, domácí granola a další).

Od 17-22:30 hod servírujeme večeře. Na večeře nabízíme Mezze s naší domácí pitou chlebem a domácí zavařovanou zeleninou, dále Beyond Meat burgery a cheeseburgery, Pad Thai, dva druhy thajského kari, čerstvé těstoviny, Bahn Xiao, farmářskou pečenou zeleninu s krémovou polentou, saláty a další.

Kromě večeří a snídaní nabízíme také výběrovou kávu (přes snídani bezednou), domácí zavařovanou zeleninu a ovoce. Dále čerstvé ovocné šťávy, domácí limonády a občas jen tak upečeme nějakou tu bábovku či koláč:) Dále nabízíme kvalitní vína a pivo máme Matušku z Broum a Kocoura z Varnsdorfu. Na čepu ješte máme točené prosecco, na které máme zároveň každý den od 17-19:00 happy hour na poloviční cenu (40 Kč-2 dcl). Máme také nějakou tu pálenku pro ty co potřebují něco ostřejšího.

Menu se mění sezónně. Naše suroviny jsou vždy čerstvé a nakupujeme jen od malých farmářů a lokálně.

Atmosféra je živé bistro. Budete slyšet pěknou hudbu a spoustu smíchu. Potkáte zde skvělé lidi a ochutnáte jídlo vyrobené lidmi, kteří jsou vášniví ohledně toho, jak pro vás připravit to nejlepší vegetariánské či veganské jídlo.

Doufáme, že i vy se k nám brzy podíváte! 🙂

Těšíme se na Vás. S úctou, Satsang team

Typ podniku

  • Restaurace

Typ kuchyně

  • Vegetariánská
  • Veganská

Denní doba

  • Brunch
  • Večeře

Jídelní specifika

  • Lokální suroviny

Další filtry

  • Otevřeno o víkendu

Ohodnoťte a napište recenzi

Krymská 24
101 00 Hlavní město Praha CZ
Trasa
Po - Ne: 10:00 - 23:00

Spravujte svůj profil a udržujte aktuální informace o svém podniku!

Nechte si zasílat novinky přímo do své emailové schránky.

Objevte další podniky