Nobilis Tilia

Nobilis Tilia, Krásná Lípa-Vlčí Hora, Czechia

Inspirujeme se přírodou

Už na samém počátku naší společnosti v roce 1994 chtěl její zakladatel Zbyněk Šedivý, maximálně využívat léčivých sil přírody, bylin. Ovšem nikoli za každou cenu, ale vždy s respektem, vděkem a pokorou – k přírodě, k lidem. Sám se léčivým rostlinám věnoval a věnuje dlouhodobě, podařilo se mu kolem sebe shromáždit podobně nadšené a pokorné spolupracovníky, s nimiž postupně vyvíjel a prodával výrobky, kterým sami věřili. S příchodem Adély Zrubecké získaly produkty další, velmi účinný rozměr, a to ten aromaterapeutický. Přispěli jsme i k tomu, aby čeští výrobci měli možnost získat osvědčení Certifikovaná přírodní kosmetika a Certifikovaná přírodní BIO kosmetika, když jsme iniciovali a podíleli se na stanovení standardů, které by takové výrobky měly splňovat.

Kvalita až na prvním místě

Dnes výrobky čítají přes 450 položek péče o pleť, vlasy, celé tělo, miminka, maminky, tatínky. Věříme, že kouzlo našich výrobků spočívá v poctivé práci, hledání těch nejkvalitnějších surovin, v neposlední řadě pak i v tom, že dlouhodobě pracujeme na šetrném skloubení moderních vědeckých postupů s prověřenými účinky léčivých rostlin a z nich pocházejících surovina éterických olejů.

S respektem k druhým

Sázíme na lidskou práci a respekt k ní, důvěru, odpovědnost a především pokoru a sounáležitost. Proto u nás třeba nenajdete automatické linky na plnění do obalů nebo etiketovací linku. Jsme si zkrátka jistí, že každý, kdo se na výrobě konkrétních přípravků podílí, předává jim i část svého já, své radosti a energie. Proto považujeme za samozřejmé, že máme mezi sebou kolegyně, které se starají o pečlivé zabalení našich výrobků, o jejich označení, správné skladování, správu našeho elektronického obchodu, o balení a odesílání vašich objednávek.

Svět vůní ve Vlčí Hoře

Uplynulo víc než dvacet let od založení firmy a my měli příležitost se z města přestěhovat do vesnice Vlčí Hora, do krásné a inspirující přírody Národního parku Českého Švýcarska. Přes začátečnické nezdary se nám zde podařilo vybudovat úžasný Svět vůní. Naši zákazníci tu najdou Přírodní zahradu postavenou na principech biodynamiky a permakultury, která slouží ke vzdělávacím účelům. Na lahodný čaj návštěvníky naláká Bylinková čajovna s nabídkou fair trade a bio čajů nebo kávy. V podnikové prodejně kosmetiky rádi poradíme všem s výběrem kosmetiky nebo pomůžeme umíchat vlastní harmonizační parfém z éterických olejů.

Těšíme se na vás!

 

Otevírací doba podnikové prodejny:
Pondělí                  10.00 – 15.00 *
Úterý – Neděle      10.00 – 17.00 *
* polední pauza    12.30 – 13.00

Otevírací doba Bylinkové čajovny (červenec-srpen):
Pondělí                  zavřeno
Úterý – Neděle      10.00 – 17.00

 

Další prodejní místa po celé České republice najdete zde.

Ohodnoťte a napište recenzi

Krásná Lípa 407 46 Ústecký kraj CZ
Trasa
Pondělí 10.00-15.00 Úterý-neděle 10.00-17.00

Je tento podnik Váš?Ověřený záznam

Spravujte svůj profil a udržujte aktuální informace o svém podniku!

Nechte si zasílat novinky přímo do své emailové schránky.