Ladies Gym

Zdravé nakupování Jóga
Palackého třída 16, Brno-Královo Pole, Česko

Ladies Gym je největší fitness pro ženy v Brně, které kromě fitness nabízí i tyto aktivity:

Fyzio Complet

Jedná se o koncept cvičení, který respektuje vývojovou kineziologii a svaly hlubokého stabilizačního systému. Střed těla, tzv. hluboký stabilizační systém by měl správně pracovat nejen při sportu, ale i při běžných aktivitách denního života. Správnou aktivací hlubokého stabilizačního systému se ovlivní nejen bolesti zad, ale i držení těla s optimálním (centrovaným) nastavením klíčových kloubů, což následně vede ke snížení tlaku na meziobratlové ploténky a k nižšímu opotřebení kloubů. Na této lekci se naučíte se svým tělem pracovat tak, aby bylo funční, zdravé a perfektní. Na tuto lekci nechte boty doma.

Power jóga

Jedná se o dynamickou formu cvičení, které zlepšuje nejen fyzickou kondici, ale zejména pozitivně ovlivňuje psychiku člověka. Power jóga se nezaměřuje pouze na hlavní svalové skupiny, ale také na hluboko uložené stabilizační svaly, které pomáhají držet rovnováhu, zachovávají správné držení těla a napomáhá udržet zdravé klouby a páteř.

SM systém

Cvičení se skládá ze sestavy cviků dle Mudr. Richarda Smíška, prostřednictvím kterým se správně aktivují spirální svalové řetězce a tím umožní protáhnout páteř směrem vzhůru, a tak zajistí ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro regeneraci. Díky špatným návykům a sedavému zaměstnání máme spirální svalové řetězce ochablé a vertikální svalové řetězce přetížené. Špatné stereotypy způsobují stlačování obratlů k sobě a namáhání meziobratlových plotének, které vyústí v bolest zad a výhřezu ploténky.

Masáže

  • klasická
  • lávovými kameny
  • medová
  • lymfatická

Hydromasážní vířivá vana

Při pobytu ve vířivé vaně, kdy voda dosahuje tělesné teploty, celkově zregenerujete celé své tělo – uvolníte ztuhlé svalstvo, stabilizujete krevní tlak, tepovou frekvenci, posílíte činnost srdce a ulevíte bolavým zádům. Jednotlivé trysky Vás budou masírovat a Vaše starosti pomalu odplynou ve vířící vodě…

Typ podniku

Typ kuchyně

Denní doba

Jídelní specifika

Obchody zdravé výživy

Kurzy vaření

Catering

Biofarmy

Jóga

  • Jógová studia
  • Individuální lekce

Služby a poradenství

Další filtry

Ohodnoťte a napište recenzi

Palackého třída 16
612 00 Jihomoravský kraj CZ
Trasa

Spravujte svůj profil a udržujte aktuální informace o svém podniku!

Nechte si zasílat novinky přímo do své emailové schránky.