A centrum

Jóga Výživa a poradenství
Vítkova 10, Prague 8-Karlín, Czechia

A centrum je těhotenské a rodinné centrum, které od roku 1998 nabízí široké spektrum specifických vzdělávacích a pohybových programů a služeb pro těhotné ženy i jejich partnery, pro rodiče s dětmi a širokou veřejnost.

V rozvrhu najdete jogu pro těhotné, po porodu, pilates, tance s dětmi a další.

Ženám v požehnaném stavu nabízíme zdravotní cvičení s fyzioterapeutkou, cvičení na míči, gravidjógu, tančení, předporodní kurzy, setkávání s porodní bábou, partnerská setkání, poradny, masáže, hlasové a dechové lekce, přednášky a worshopy aj.

Ženám po porodu jsou určeny nejrůznější kluby, kde je část lekce věnována také dětem, např. zdravotní cvičení s fyzioterapeutkou, harmonizační cvičení, cvičení na míči, afro aj. tance, poradny a opět mnoho přednášek a seminářů.

Rodiče s dětmi mohou navštívit všestrané hraní a tvoření Světýlka či Andílci, hudební dílničky Zvoneček, tvůčí dílničky, Afro bubenické hrátky, tanečky, masáže dětí a kojenců, poradnu ohledně péče a výchovy dítěte a mnoho dalšího.

Nabízíme ale také programy pro ženy netěhotné a to cvičení na podporu otěhotnění podle Mojžíšové, večerní jógu, afro večery, tvořivé babince, rodinné konstelace a mnoho dalších nejrůznějších víkendových seminářů.

Jóga

  • Jóga pro děti
  • Gravid jóga

Služby a poradenství

  • Kurzy a studium

Ohodnoťte a napište recenzi

Vítkova 10
186 00 Hlavní město Praha CZ
Trasa
Po - Pá: 9:00 - 18:00

Spravujte svůj profil a udržujte aktuální informace o svém podniku!

Nechte si zasílat novinky přímo do své emailové schránky.

Objevte další podniky